Передовий педагогічний досвід

 Передовий педагогічний досвід

Вище професійне училище №36 с. Балин – заклад освіти, який прагне до постійного розвитку, пошуку нових та нестандартних рішень з метою забезпечення якісного освітнього процесу, формування висококваліфікованого працівника, власне це зумовлює розвиток різноманітних напрямів діяльності професійної освіти.
Методична служба закладу постійно працює над розробленням та впровадженням Положень про виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду роботи педагогічних працівників Вищого професійного училища №36, відповідно до  якого виявляється, вивчається, узагальнюється та поширюється передовий педагогічний досвід викладачів та майстрів виробничого навчання. З метою забезпечення планової та системної роботи адміністрація закладу видає наказ «Про вивчення й узагальнення передового педагогічного досвіду», затверджує план роботи, вивчає систему роботи кожного педагогічного працівника, заслуховує творчі звіти.
Для забезпечення збереження, узагальнення практичних знахідок та передачі передової практики колегам сформовано анотований інформаційний каталог передового педагогічного досвіду педпрацівників Вищого професійного училища №36 на основі відвіданих відкритих уроків, спостережень за педагогічної діяльністю, вивчення документації, діагностування викладачів та майстрів виробничого навчання за розгорнутою схемою опису передового педагогічного досвіду.
Методичні посібники, розробки та рекомендації допомагають успішно впроваджувати на заняттях інноваційні технології, нестандартні форми і методи роботи з метою розвитку розумової і пізнавальної активності, творчого потенціалу учнів, що сприяє підвищенню фахової компетентності педагогів.

Щороку у Вищому професійному училищі №36 педагоги діляться своїми здобутками та напрацюваннями на конкурсі «Педагогічні ідеї та знахідки», беруть участь у багаточисленних  конференціях, серед них і у Всеукраїнських науково-практичних конференціях, творчих конкурсах. У такий спосіб викладачі діляться новими напрацюваннями, досягненнями у сфері науки, методичними розробками, зразками відкритих уроків, виховних годин, розробками дидактичних ігор. Також педагогічні працівники презентують вміння використання різноманітних електронних ресурсів для створення завдань з метою забезпечення якісних занять, що є особливо актуальним у наш час.

Педагоги закладу щорічно буруть участь у конкурсі «Педагогічні ідеї та знахідки», де  діляться своїм досвідом, а також вивчають досвід колег.
У 2021р. у конкурсі взяли участь викладачі: Сірант Любов Володимирівна, Дзюбій Михайло Васильович, Зозуля Анатолій Васильович, Конопельнюк Тетяна Анатоліївна, але переможцем обласної виставки матеріалів комплексно-методичного забезпечення професійної підготовки з предмета "Облік, калькуляція і звітність" у номінації "Навчально-методичний комплект з предмета модуля здобула викладач професійно-теоретичної підготовки Сірант Любов Володимирівна   і нагороджена Дипломом I ступеня  наказ №7 -од від 14.01.2021р.


ВЕБІНАР В ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙ: «ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ», МАШИНІСТ КРАНА АВТОМОБІЛЬНОГО»

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 20 травня 2021 року проведено семінар у режимі онлайн для педагогічних працівників професій: «Водій автотранспортних засобів»,«Машиніст крана автомобільного» з теми «Сучасні освітні технології і педагогічні інновації при підготовці кваліфікованих робітників».

Доповідач. Тема: "Застосування сучасних педагогічних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з професії: "Водій автотранспортних засобів" " Викладач професійно-теоретичної підготовки Мельник Віталій Броніславович



ВЕБІНАР ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА "ТЕХНОЛОГІЇ"
30.03.2021р. Доповідач. Тема: "Проєктна діяльність здобувачів освіти як засіб опанування предмета Технології"
Викладач професійно-теоретичної підготовки 
Конопельнюк Тетяна Анатоліївна


ВЕБІНАР ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА "ІНФОРМАТИКА. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ "

18.03.2021р. Доповідач. Тема: "Впровадження елементів STEM освіти як основа реалізації компетентнісного підходу при викладанні інформатики, інформаційних технологій" "Використання програми ispring Suiteio" 


Вебінар ТЕМА: Практичні аспекти використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі. Інтернет-сервіси для створення навчального контенту як складова формування інформаційної компетентності.

Викладач інформатики Дзюбій Михайло Васильович



ВЕБІНАР  ВИКЛАДАЧІВ, МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙ: "СЛЮСАР З РЕМОНТУ  СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ  МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ, ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ВОДІЙ АВТОТРАРНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "

26.02.2021р. Доповідач. Тема: "Передумови та складові створення освітнього середовища професійного навчального закладу"
Викладач професійно-теоретичної підготовки  Боднар Віктор Анатолійович

ВЕБІНАР  ВИКЛАДАЧІВ, МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙ: "СЛЮСАР З РЕМОНТУ  СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ  МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ, ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ВОДІЙ АВТОТРАРНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "

16.12.2020р. Доповідач. Тема: "  Створення  сучасного дидактичного забезпечення  з професії -запорука професійної компетентнтості  та конкурентоспроможності випускників ЗПО"
Викладач професійно-теоретичної підготовки Зозуля Анатолій Васильович
 






Науково-дослідні учнівські  конфереції








Немає коментарів:

Дописати коментар

Найдосвідченіший  педагог  ніколи не повинен спинятися на   досягнутому, бо якщо нема руху  вперед, то неминуче  починається відставанн...